Fórum pridal Nerwous15, 25. 5. 2019 11:18 do kategórie Matematika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Asi trochu otrepane, ale christiano

0
Nerwous15

26 ročný muž
furt rovno a dzig do ľava :P

Chalanisko nejak nechape co sa to okolo neho deje.. poprosim vas, kazdy kto ma z nim skusenosti a ochotu mu co-to prezradit do zivota, tak sem prosim napiste preco ho vlastne vidite tak, ako ho vidite, co vam pride nespravne na jeho spravani
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nerwous15

26 ročný muž

Toto forum sa sustredi sice na negativne veci, kludne tu vsak prispejte aj nieco pozitivne ako je napriklad vytrvalost, ci schopnost najst vyhovorky, ale hlavne by som bol rad, kebyze opisete prave veci, ktore vas lakaju spravat sa k christovi skor pesmesne, urazlivo, povrchne a tak celkovo, nepekne.. mozno mu to prehovori do duse, ked nie, tak to aspon pomoze mne, aby som vedel akym chybam sa vyvarovat :) tiez vas poprosim, sme ludia, tak sa pokusme nezachadzat do velkych extremov (aj ked chapem, ze samotne toto forum je hranicne zo zdravym rozumom) dakujem
  2. 2
    Nerwous15

26 ročný muž

Niesom si isty ci ma chapete, snazim sa zistit ako ho vidia ini
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem co to moze byt ? Bojim sa velmi ! Dufam ale ze sa mu bude darit a zdravy bude (thumbs)
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

Pozitivne je, ze mam o jeho zivote lepsi prehlad ako o zivote svojich najblizsich, kedze nas zasobuje kvalitnymi pribehmi pod chvilkou. Negativne je, ze sa obavam, ze si sam nevie ani zadok poriadne utriet.
  5. 5
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

A na čo je toto dobré... Zabávať sa na niekom, ešte aj vtedy, keď sám nič nerobí/nepíše?
  6. 6
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ja si stojím za tým, že je to menežér z nadnárodnej firmy, ktorý sa prostredníctvom tejto fiktívnej postavy odreagováva (?)
  7. 7
    Nerwous15

26 ročný muž

@teal mrzi ma, ze to takto vidis, ale nie.. niekedy clovek potrebuje ukazat spravnu cestu, aby sa nou mohol vydat a ako som okusil na vlastnej kozi, tak toto je sice prisna, no velmi uziutocna metoda.. zalezi uz len od jedinca ako sa k tomu postavi.. on, narozdiel odomna ma vyhodu, ze jeho nikto s komentujucich osobne nepozna, zatial co ja som aj nadalej musel zit poblizku ludi, ktori mi otvorene povedali co a ako.. trvalo mi to dlhsie, nez som sa cez to preniesol, no teraz som im za to vdacny
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

Nerwous, keď niekto niekomu chce pomôcť, poradiť, hocičo... tak sa tej osobe ozve.
    Sorry, ale toto je iba na vyvolávanie flejmu, nič viac. :D
  9. 9
    Nerwous15

26 ročný muž

@teal davova psychoza
  10. 10
    Yacopsae

25 ročný muž
    161>88

Podľa mňa je už legenda na tejto stránke, nemám nič proti nemu. Nie som jebnutý, aby ma dokázal vytočiť tým, že niečo napíše na internet. Ale sú tu aj takí, ktorých dokáže. :D
  11. 11
    Livre

19 ročné dievča

Ja by som skôr poradila tebe, aby si sa naučil gramatiku.
  12. 12
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Mne na jeho správaní nepríde nič nezvyčajné ani nesprávne. Pravda ma oslobodila.
  13. 13
    Nerwous15

26 ročný muž

@livre dakujem za radu..kde je problem s mojou gramatikou? Okrem z/s, na tom tvrdo pracujem!
  14. 14
    Annyejnji

21 ročné dievča

taaak akoźe hej :D vieme jeho problémy od a po z :D (ak vôbec existuje) :D
    ale inak čojaviem :D každý sme nejaký

15. 15
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@nerwous15 to si ani nevšímaj . Ju a ešte jedna je tu taká čo mala asi ťažšie detstvo tak si to teraz kompenzujú že hľadajú kde sa kto pomýli . Každý kto ma trochu rozumu tak pochopí čo si písal aj keby si na miesto kde napísal gde a všade použil len y. To treba len YgnorovaĎ
  16. 16
    Nerwous15

26 ročný muž

@annyejnji nikto priamo neodpovie, len kruti kade tade.. na jeho forach to inac vyzeralo (nemyslim konkretne teba, skor vseobecne)
    Pomalicky zacinam konstruovat aj nejake tie zavery.. ble
  17. 17
    Livre

19 ročné dievča

@mnichovcan on tu vymyslel fórum na zosmiešnenie Kristiánka, a ja ho nemôžem upozorniť na ‘z’ ? Čo je toto za pribrzdenú dobu.
  18. 18
    Nerwous15

26 ročný muž

@livre on tu jasne vysvetlil o co ide, prisilne a vazne nepresne slova.. zatial co tvoj komentar bol jasne rypajuci (co vlastne chapem) no teraz ho prikreslujes a rozpravas o tom ako o "upozorneni"...hanbis sa za to, ako si to povodne myslela?
  19. 19
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

@livre pribrzdena doba je to že keď už neni čo povedať , dôjdu argumenty tak ostáva len upozorňovať na trapnu gramatiku, ktorá je absolútne nepodstatná v trápnej diskusii na trapnom birdzi alebo faceboku atď. A upozorniť na jedno 'z' keď už ti to tak strašne vadilo sa dá aj inak ako rovno napísať aby sa učil gramatiku to bolo čisté rypnutie .
  20. 20
    Nerwous15

26 ročný muž

Riesime mimotematicke veci, prosim, vratme sa k problematike
  21. 21
    Livre

19 ročné dievča

@mnichovcan a čo má ten chalan 3 roky, aby som si klakla na kolena a povedala - zlaticko, strasne ma to mrzi, nechcem ranit tvoje krehke srdiecko, ale mas tam chybu. Ma tam byt ‘s’, ale viem, že si snaživý.. isto si to hneď opravíš a dobre bude..

Ale ocividne to ‘z/s’ az take nepodstatne nie je, ked ta to tak poburilo ;)
  22. 22
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Tak skúsim vyzdvihnúť veci, ktoré si myslím, že ba zabránili možnému ponižovaniu zo strany druhých:)
    1. Písať gramaticky správne
    2. Nehádzať sem každý jeden, čo i len najmenší zdravotný problém
    3. A vôbec nepísať tu otázky ohľadom úplne všetkého, čo sa života toho daného človeka týka

Možno o tom ani nevie, ale som presvedčená, že je normálnejší, ako minimálne pár ľudí tu. Jediný rozdiel je, že tí druhí o sebe všetko neprezradia:/
  23. 23
    Nerwous15

26 ročný muž

@livre ciboha on ta chce dojebat bo ma problemy s gramatikou a furt ho tym dakto sikanue a ty sa chytas kazdej slamky bo ma dakto odlisny nazor a zaroven musis mat posledne slovo ked mas pocit ze mas pravdu a cele som to zhovadil ja jednou prijebanou temou a tak sa bud vyjadri k nej abo ma dalej buzeruj za moju neschopnost a uz sa nato obaja jebte, bo sa vadite jak dve individua vdaka mne!
  24. 24
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

ako ja neviem... nemam nejako potrebu ho hejtovat, kazdy sme nejaky... uz kdesi pisal, ze nevie az tak dobre po slovensky, ze je madar, takze jeho gramatiku neriesim... na rozdiel od mnohých iných, ktorí sa tu prezentujú ako roduverní vlastenci, slotovci a kotlebovci ale ich slovenčinárky by mali vracať výplaty, ked ich tak "skvele" naučili materinský jazyk... je hypochonder, to je evidentné ale hypochondria sama o sebe je tiez seriózna oficialna diagnoza, na rozdiel od kokotizmu, ktorým tu tiež poniektorí trpia (: a možno sa pýta niekedy na veci, ktoré sa iným zdajú banálne... no a čo?

btw. tvoja slovenčina tiež nie je nič moc (hehe) (: a to asi ani nie si maďarskej národnosti...
  25. 25
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

U mňa jebko skončil, keď sa vyjadril, že antidepresíva berú len blázni, mať psychiatra je hanba a baby, čo už niekoho fajčili, sú kurvy
  26. 26
    Nerwous15

26 ročný muž

@salora takze som bud hypochonder, alebo mam chorobu nazvanu po penise vo vulgarnej verzii? :D emmmm, ked myslis chrisa, tak na mna to vlastne par rokov do zadu slusne plati hh
  27. 27
    Nerwous15

26 ročný muž

@antifunebracka hej no... aj nad jednym uvazujem :D ale kurvam daj pokoj! Poznas ich meno, nie ich pribeh