« Základné školy

Fórum pridala Genie, 13. december 2011, ďalšie jej diskusie »

Anglická olympiáda

Genie
genie, 17 ročné dievča, Bratislava, 13. december 2011

Na základných školách práve prebiehajú anglické olympiády. Mohol by mi niekto povedať čo tam bolo? A konkrétne niekto kto je z 9.ročníka? Haha
Ďakujem

0 Zareaguj!
Harper
harper, 22 ročné dievča, Košice, 13. december 2011

Ked si dobre pamatám tak na začiatku sme mali test tam bol taký pekný mix gramatiky hlavne časov, potom bol nejaký ten speaking na danú tému,resp. opis obrázka a nakoniec writting,čiže napísať nejakú úvahu,formálny/neformálny list..Haha nič strašné...

1 Zareaguj!
Poxies
poxies, 16 ročné dievča, Dreamland, 13. december 2011

ja som tam asi pred týždňom bola .. najprv asi 2 listy na dosť ťažkú gramatiku .. potom vám tam prečítajú 3 listy nejakých ľudí a vy máte priradiť čo sa komu stalo ..ďalej sme mali RPG .. dali nám lístočky za koo hrajeme čo tam chceme urobiť a rozprávali sme sa vo dvojici, no a potom nám dali obázok a a mali sme na neho vymyslieť príbeh a aj jeho opis .. Žmurk

2 Zareaguj!
Poxies
poxies, 16 ročné dievča, Dreamland, 13. december 2011

P.S. ja som 9. Žmurk

3 Zareaguj!
Genie
genie, 17 ročné dievča, Bratislava, 13. december 2011

@poxies počkaj, to bolo školské kolo?

4 Zareaguj!
Kakuseibakaism
kakuseibakaism, 18 ročný chalan, Banská Bystrica, 13. december 2011

aj na stredných, človeče, aj na stredných Hehe dnes som z jednej zdrhol Hehe

5 Zareaguj!
Laurikaaa
laurikaaa, 19 ročné dievča, Radodajná žena Birdzu ^_^ , 13. december 2011

Boa,ja som bola dnes...To dnešné ma zabilo... Prebieha to vždy rovnako.
Vypočuješ text... Potom máš z toho textu doplňať do textu nejaké informácie,nejaká gramatika,slovíčka .... Dialogy. Klasika.
Dalšia čas,opisuješ obrázok, + konverzácia na určitú tému ... Hehe

6 Zareaguj!
Lesush
lesush, 16 ročné dievča, Tam za horami, za dolami, 13. december 2011

@laurikaaa ja som kvartanka, a mali sme to isté Hehe skončila som druhá, celkovo dosť lahké to bolo Cha test som mala najlepší, ale zle som odpovedala...lebo.. @genie obrázok nemáš opísať, ale vymyslieť príbeh....a konverzaciu budeš mat ak si deviatak, tak na temu "chcem vlastnu izbu, byvam so sestrou, matka nemá peniaze"

7 Zareaguj!
Atep
atep, 10 ročné dievčatko, Dievča bohužiaľ z mesta, 13. december 2011

@genie Ak chceš vedieť školské kolo čo tam bolo tak ti poviem, ale na okres som sa nedostala...:/

8 Zareaguj!
Smartboy
smartboy, 17 ročný chalan, ktorý je všetko len nie smart, 13. december 2011

Som deviatak a písal som v pondelok.No na ústnej časti som nebol lebo som nepostúpil do Boha Hehe Z listeningu tam bola taká cocotina o nejakom Armistice Day in the USA či čo Hehe Gramatika ako vždy samozrejme, doplnenie vecí k veciam Hehe Potom také že podčiarkni čo sa hodí any/some...A čo viem na ústnej časti bol obrázok mali opísať obrázok chlapca čo klačí na zemi a umýva podlahu Hehe

9 Zareaguj!
Janehonda
janehonda, 16 ročné dievča, Brezno, 14. december 2011

ja som bola..pred tyzdnom nam dali....2 listy gramatika strasne taszka...preesla som len preto ze ostatni z triedy boli tupi........a pred dvomi dnami v pondelok ustna skuska.........mame akurat ucitela so prisiel s anglicka takze slovensky nevie vobec nic..a myslela som ze nic neviem...zdalo sa ze bol so mnou spokojny....................islo iba o to ako rozumiem,len sme sa rozpravali o rodine,vianociach a silvestri...asi 5 minut Hehe

10 Zareaguj!
Orphan
orphan, 19 ročné dievča, Far far away , 19. december 2011

Ja som tiež bola, v stredu Hehe Presne to, čo @laurikaaa vravela. Skončila som prvá, takže sa ide 18-teho na okresné kolo, neviete mi povedať, čo ma tam čaká? Hehe

11 Zareaguj!
Laurikaaa
laurikaaa, 19 ročné dievča, Radodajná žena Birdzu ^_^ , 20. december 2011

@orphan
Veľa šťastia,isto samé kktiny Hehe Hehe Hehe
Nejaké modelové situácie trapošského pôvodu Hehe Hehe Hehe a samozrejme to,čo som spomínala vyššie Haha

12 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

12reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist