BIRDZ Magazín

Vyhrali súkromný koncert Majka Spirita pre svoju školu

Žiaci z 2.A zo Základnej školy Rudolfa Dilonga v Trstenej si užili super koncert Majka Spirita. Majk prišiel do Trstenej a iba pre nich a ich školu vystúpil naživo v sále miestneho kultúrneho domu! Žiaci koncert vyhrali len vďaka svojej kreativite, súťaživosti a aktívnosti.
Ako je to možné? V súťaži Chupa Chups s názvom VYTVOR A VYHRAJ získali 1. miesto a „vybavili“ si tak silný zážitok na celý život.

Majk Spirit koncertuje v škole Foto: Lookasy photography

A ako to celé prebehlo? 22. júna odovzdal zástupca Chupa Chups výhru víťazom súťaže v miestnom kultúrnom dome v Trstenej, a potom už začal jedinečný koncert samotnej hviezdy Majka Spirita. Tento perfektný koncert si všetci žiaci - starší i tí úplne najmenší - vychutnali naplno. Potlesk burácal sálou zakaždým, keď Majk priamo v piesni spomenul Trstenú a atmosféra gradovala až tak, že na záver žiaci zaplnili pódium a tancovali spolu s Majkom. A to nebolo všetko! Majk dal po koncerte okrem fotenia sa s fanúšikmi aj beatbox spolu s mladým raperom zo školy, ktorý dostal za svoju odvahu a talent tašku plnú Chupa Chups sladkostí.
ZŠ Rudolfa Dilonga v Trstenej vyhrala v súťaži okrem koncertu aj 1 500 € na výlet pre celú triedu podľa vlastného výberu a  3 000 € na vybavenie školskej telocvične. Takže spokojní sú „víťazní žiaci“ a určite aj celá škola :) .

Na 2. mieste sa v súťaži umiestnila 9. trieda ZŠ v Lábe, 3. miesto získala 5.A zo ZŠ v Rohožníku. Obidve triedy dostali skvelú cenu, ktorú si fakt naplno užijú - 750 € na triedny výlet.

Porotu zaujal aj plagát 4.A zo Základnej školy s materskou školou z Margecian, preto sa rozhodla udeliť špeciálnu cenu. Každý žiak triedy získal štýlovú Chupa Chups tašku plnú Chupa Chups super prekvapení.

www.facebook.com/chupachups.sk

Majk Spirit koncertuje v škole Foto: Lookasy photography

Majk Spirit koncertuje v škole Foto: Lookasy photography

Majk Spirit koncertuje v škole Foto: Lookasy photography

Majk Spirit koncertuje v škole Foto: Lookasy photography


autor: P.R., 7. júl 2015 11:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Blackrisq

  31 ročný muž
  Bratislava

  ZŠ Rudolfa Dilonga (spirituálneho básnika a jedného z popredných predstaviteľov tzv. katolíckej moderny) sa hlási k odkazu Majka Spirita
 2. 2
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  no dnesna tvorba Majka spirita je tak na kkt ze im vobec nezavidim :D
 3. 3
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  chapem dobre, ze majk spirit rapoval 7 rocnym detom, ktory mu spravili plagat z chupachups?
  to je zlate!
 4. 4
  Vladqog

  27 ročný muž
  východ zapadá

  "...silný zážitok na celý život."

  o_O o_O o_O

  toto ma byt zazitok na cely zivot?