BIRDZ Magazín

VEDA NA DOSAH

Veda na dosahVedecko-popularizačný portál VEDA NA DOSAH ponúka množstvo noviniek, informácií a zábavy zo sveta vedy a techniky.

Na jednom mieste objavíte všetko o vede, výskume, podujatiach a iných zaujímavých aktivitách, ktoré sa dejú v tejto oblasti na Slovensku.

Komu je portál určený? Aké informácie tam nájdete?

Portál je určený všetkým, ktorých zaujíma veda a technika. Odborníkom prináša prehľad odborných konferencií, ako aj informácie zo slovenských univerzít a výskumných ústavov. Verejnosť objaví články a zaujímavé tipy na podujatia, napríklad pozorovania oblohy, vedecké prednášky či festivaly zamerané na popularizáciu vedy a techniky. Okrem toho VEDA NA DOSAH ponúka rôzne vedomostné hry a kvízy, ktoré potrénujú vašu myseľ.
Portál vznikol v rámci národného projektu PopVaT – Popularizácia vedy a techniky na Slovensku, ktorého cieľom je pútavou a zábavnou formou priblížiť vedu a techniku verejnosti.

www.vedanadosah.sk


veda na dosah - loga

autor: P.R., 13. november 2015 09:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  veda na dosah a birdz na veky poruchany :D
 2. 3
  Dannyd14

  24 ročný chalan

  @torpedo08 svoje poslanie- zalozenie birdzu, aktualizacia birdzu splnil...trz asi caka, ze budeme studovat za vedcov a opravime to my sami :-D
 3. 4
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  @dannyd14 jj :D