BIRDZ Magazín

Ušetriť na nákupoch 600 € ročne? Stačí mať kartu pre egoistov

Pravdepodobne aj vaša peňaženka praská vo švíkoch a váži tak kilo. A poďakovať za to môžeme vernostným kartám. Kto ich nemá aspoň päť, akoby ani nebol. Máloktorá z nich vám ale dá okamžitú zľavu z nákupu. Častokrát tak za ťažko naškrabané bodíky dostanete akurát tak škrabku do auta. A to je dôvod, prečo je tu zľavová vernostná karta Egocard.

S jednou jedinou kartou získate v stovkách obchodoch okamžité percentuálne zľavy. K partnerom Egocard patria obchody a služby všetkých možných kategórií po celom Slovensku. Zľavu z nákupu vám dajú domáce aj svetové značky módy, nábytku, elektroniky, takisto potraviny, reštaurácie, parfumérie, šperky, kníhkupectvá, hračkárstva a rôzne ďalšie. Výnimkou nie sú ani e-shopy, cestovné kancelárie a využiť môžete aj zľavy na konkrétne wellness pobyty či kultúrne predstavenia.

Vezmite si už len také nakupovanie vianočných darčekov. Nároky členov domácnosti na darčeky sa rok čo rok zvyšujú a ako to už býva, neúmerne k výške vášho platu. A tak jednoducho vezmete Egocard a vybehnete na nákupy. Keď vsadíte na osvedčenú klasiku a kúpite parfum, darčekové kazety, aspoň 2 knihy, Lego stavebnicu, nezabudnete na pyžamo a ponožky, nejakú tú bižutériu a upgradnete to víkendovým wellness pobytom, viete ušetriť vyše 50 €. A povedzme si, že to vôbec nie je málo.

Pre niekoho je nakupovanie len nutnosť, pre iného závislosť. Nech patríte kamkoľvek, nakupovaním strávite takmer 16 dní ročne. Bola by škoda nevyťažiť z toho niečo aj pre seba. Pretože vždy je tu možnosť ako nakupovať lepšie. Napríklad tak, že pri tom ušetríte celkom peknú sumu a doprajete si za ňu napríklad dovolenku.

No a takto postupujete celý rok. Stačí vždy pred zaplatením vytiahnuť svoju Egocard. A pred letom si poviete poviete, že je čas dopriať si dovolenku. Dokonca aj tu dovolenku môžete mať s 20 % zľavou.

Takže, keď si to zhrnieme, jedna karta, ktorá stojí 25 €, tisícky obchodov, v ktorých ju môžete využívať a ročne ušetrených až 600 €. Niekedy sa oplatí myslieť na seba.

Kartu si viete objednať priamo na www.egocard.eu, kde nájdete aj kompletný zoznam všetkých obchodov a služieb, kde získate okamžitú zľavu z nákupu.

Zdroj obrázkov: Egocard


autor: Tomas, 22. december 2016 11:55
Zdieľaj článok na facebooku
716 odoberateľov
Tomas

nový profil :)

Komenty k článku

 1. 1
  Johnysheek

  12 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  a nielen profily.. :( je potreba zmenit..
 2. 2
  Trishe

  24 ročné dievča
  Trnava

  :D Pokial viem toto je portal pre ehm, 'nastrocnych mladych ludi' ja keby mam 25 eur na zvys sa idem vydavat ňe to si kartu zakladať :D
 3. 3
  Google123

  19 ročný chalan
  Stará Ľubovňa

  Vážne tu zakladáš takéto pridžubané články za ktoré zhabneš desiatky (stovky) eur, ale nad zmenou birdzu sa ani nezamýšľaš? Stačí napísať len jeden blog ako chceš zmeniť birdz, ako sľubuješ hory doly ale tu si ani neškrtneš. Prajem šťastné a veselé...
 4. 4
  Bloodeagle

  29 ročný muž

  tiež mi je docela ľúto Tomáš, že takéto článočky sem pridávaš, ale ináč na birdz zvysoka sereš s prepáčením. v čom je problém? nemáš na to čas, nechce sa ti či ako? je to škoda, bolo by super dostať birdz na úroveň na akej bol kedysi
 5. 5
  Plavam_zivotom

  25 ročná žena

  @google123 stovky eur... je vidno, že sa nepohybuješ vo svete reklamy , za toto zhabal dobrých 4000€ minimálne podľa mňa.
 6. 6
  Google123

  19 ročný chalan
  Stará Ľubovňa

  @plavam_zivotom tak toto nie je zase TV a nesleduje to tu toľko ľudí. Ale nebudem sa vyjadrovať, je pravda, že nie som v tom odborník. (hehe)
 7. 7
  Goodgoy

  33 ročný muž
  Kekistan

  :(

  Just... Just... dude. Wtf.
 8. 8
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  @plavam_zivotom Ach, ty expert :D Ja sa v oblasti reklamy pohybujem roky a @google123 to dal práveže úplne reálne.
 9. 9
  Nexo999

  22 ročný chalan

  Ja som mal az do posledneho momentu dojem ze ide o zart :D
 10. 10
  Midnight

  31 ročný muž
  čo to zase píše?!

  @trishe nesprávne chápeš sobáš.
  sobáš je najvýhodnejší a najvhodnejší keď ty si na nule a partner mužského pohlavia má 25€ navyše.
 11. 11
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -67 roky
  tulam sa

  ja 600 eur ani nezarobim, nie este aby som ich usetrila