BIRDZ Magazín

Novinky o Spider-Manovi

Nový film o Spider-Manovi, ktorý bude už druhým pokusom o reboot série, by mal byť viac tradičným poňatím príbehov o Pavúčom mužovi, než dva filmy s Andrewom Garfieldom, hovorí jeho režisér Jon Watts.

Minulý týždeň sme konečne zistili, kto bude novým Petrom Parkerom. Mladý Brit Tom Holland sa má zhostiť tejto roly a pobiť sa s vysokými nárokmi, ktoré majú všetci komiksoví fanúšikovia voči tomuto ikonickému hrdinovi.

Kevin Feige, šéf štúdií Marvel povedal dokonca ešte viac, ako režisér Watts, pričom jeho slová nás môžu nechať plných očakávania. "Bude to superhrdinský film, avšak natočený tak, ako ste od nás ešte nevideli. Peter bude na strednej škole a bude sa musieť okrem záchrany sveta pobiť aj s obyčajnými problémami študenta."

Zároveň dodal niečo, čo fanúšikov môže tešiť: "Možno neskôr dáme do príbehu aj nepriateľov, ktorých sme už videli v starších filmoch o Spider-Manovi, avšak teraz chceme priniesť niečo nové. "Záporákov", s ktorými sa Spider-Man ešte nestretol."

Samostatný film o Spider-Manovi mieri do kín 28. júla 2017. Ešte predtým však Toma Hollanda uvidíme aj v príbehu Captain America: Civil war.

autor: Martin Šugár, 29. jún 2015 10:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Depropex

  29 ročný muž
  Už nikto

  skusaju dojit uz druhy krat zdochnutu kravu a cuduju sa potom ze to ludom smrdi. tipujem to na hnoj roka, ale godzillu novu tazko nieco len tak trumfne
 2. 2
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  uplne sa idem zgrcat z tych restartov, dufam ze to bude maximalny prepadak a pride na to akurát reziserova matka aby uz nikdy podobne nic takymto stylom netocili. a henten kevin feige aby skoncil na dlazbe a produkoval lotysske telenovely za jedlo
 3. 3
  Trdelniiiq

  tvári sa, že má 3 roky
  Brno

  ak to bude mat v rukach vylucne marvel, myslim, ze to moze byt fajn. a keby sa na tom podielal aj dan slott, uz uplne.