BIRDZ Magazín

JJ Abrams o novej postave

Režisér pripravovaného pokračovania série Star Wars, JJ Abrams nám odhalil opäť nové informácie o svojej snímke. Konečne bolo oznámených viacero nových informácií o novej postave, Kylo Renovi. Nositeľ nového druhu lightasabru, ktorý rozvíril diskusie po celom internete bude záporný hrdina, ako nám už napovedala farba jeho meču.

"Kylo Ren nie je Sith," hovorí režisér. "Je najbližším spolupracovníkom Vodcu Snokea, ktorý je mocnou postavou na temnej strane sily." Pripomenieme, že Snoke je taktiež novou postavou, ktorú bude hrať Andy Serkis.

Abrams spomínal aj ďalšie informácie o tajomnom First Order. V skratke, jedná sa len o znovu sa spájajúce zvyšky porazeného Impéria. "Dlho sme sa totiž rozprávali o tom, ako by vyzeral svet, keby všetci nacisti utiekli po vojne do Argentíny a tam začali znovu pracovať na svojich záujmoch."

Preto sa predpokladá, že First Order bude jednoducho len skupina záporných hrdinov, pre ktorých bude Darth Vader niečo ako mučeník a ich jediným záujmom bude obnova Impéria.

Film do kín mieri 18. decembra tohto roku.

autor: Martin Šugár, 26. august 2015 14:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Johnysheek

  12 ročný chlapec
  ZA (hranicami vsednych dni)

  "lightasabru"

  toto snad nie..
 2. 2
  Vitocorleone

  24 ročný chalan
  Bratislava

  Teším sa na december :)
 3. 3
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  ty tie clanky prekladas len, ci normalne pises?
 4. 4
  Midnight

  31 ročný muž
  čo to zase píše?!

  "JJ Abrams o novej postave
  Kto bude tajomný Kylo Ren?"

  ako poznám Abramsa tak továreň na lens flare :-D