BIRDZ Magazín

Elizabeth Olsen chváli nového Captaina Americu

Potom, čo si odkrútila svoj debut v Marvel univerze v druhom pokračovaní Avengers (aj keď sa na chvíľku objavila aj na samotnom konci Captain America: The winter soldier), sa Elizabeth Olsen ako Scarlet Witch objaví aj v budúcoročnom filme Captain America: Civil war. A podľa jej slov sa máme na čo tešiť.

Momentálne sú však okrem Scarlet Witch z pôvodného ansámblu Avengers v tomto filme potvrdení len Iron-man (Robert Downey Jr) a Captain America (Chris Evans), okolo konfliktu ktorých by sa dej mal odvíjať. Predpokladá sa však, žeby sa mohlo v snímke mihnúť hrdinov oveľa viac, pričom potvrdený je aj debut Spider-mana v podaní Toma Hollanda.

"Bude to zatiaľ najlepší film od Marvelu, aspoň to tak cítim. Nebola som na pľaci dlho, len päť týždňov, ale mala som tú česť s Danielom Bruhlom a zloducha hrá neskutočne presvedčivo," tvrdí predstaviteľka Wandy Maximoff.

"Tento film je temnejší než Avengers: Age of Ultron, pretože ten bol o chladných strojoch, nie ľuďoch. Tu sa dostaneme do hĺbky duše človeka," dodáva Elizabeth Olsen.

Film mieri do kín v apríli 2016.

autor: Martin Šugár, 12. september 2015 20:55
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku