BIRDZ Magazín

Eisenberg o novom Batmanovi

Jesse Eisenberg sa stal novým predstaviteľom Lexa Luthora v nadchádzajúcom filme Batman v Superman už pred nejakým časom. Herec známy napr z filmu Zombieland by však podľa všeobecného očakávania mal hrať rovnakého zloducha aj v neskorších filmoch série o Batmanovi. Portál Today s ním preto urobil rozhovor na rôzne témy.

"Lex Luthor je úžasná postava!" hovorí Eisenberg. "Je skvele napísaný. Scenár napísal Chris Terrio a ten chlap skutočne vie písať postavy. Nebude to žiadny detinský superhrdinský film." Dodajme, že pred Batman v Superman Chris Terrio dostal Oscara za scenár k filmu Argo.

"Je to fenomenálny film. Skvele napísaný, režírovaný aj odohraný. Som rád že som toho súčasťou," nešetril Eisenberg chválou.

Uvidíme, či sa slová Lexa Luthora v marci 2016 naplnia.

autor: Martin Šugár, 8. september 2015 13:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Mcvpn

  8 ročné dievča
  kristušácka dolina

  nie, neznášam ho :(
 2. 2
  Myschka

  tvári sa, že má 3 roky
  IntelCore i5

  Eisenberg je skvely herec, v Zombielande sa mi pacil ale ako Lex Luthor sa mi nehodi absolutne
 3. 3
  Rocafella

  tvári sa, že má 4 roky
  V krajine iluzii

  @myschka Zombieland bol super :D
 4. 4
  Igorv

  tvári sa, že má 4 roky

  @myschka Zombieland bol super ale to jeho "ustrachane" herectvo ako aj ten smiesko Cera. Preto verim, ze ak sa do toho dostane a dokaze to zahrat dobre mohol by to byt aj oskarovy vykon, nieco ako Colin Firth v King's Speech.

  DiCaprio preto nema oskara, lebo stale hra velmi podobne postavy a nie je sa ako prejavit, nic nie je v kontraste s niecim inym.

  Otazka je ako bude seriozny batman vyzerat v komixovej verzii, nie Nolanovej, ktora je prilis precenovana a odkedy som cital par komixov, sa mi nepaci vôbec :)
 5. 5
  Igorv

  tvári sa, že má 4 roky

  Vela myslienok a nespojene v jedno. To je výsledkom nedostatku spanku po nocnej smene :D :D sorry
 6. 6
  Misfit44

  9 ročné dievča

  ja ho lubim a nepaci sa mi, ze si spomenul film Zombieland :D resp, ze ludia ho zvacsa poznaju len odtial :D .. hral napr aj v mojom oblubenom filme Adventureland a to nebola len nejaka blbost.. Social Network.. Now You See Me, Double, American Ultra... ach :D kazdopadne sa tesim!
 7. 7
  Misfit44

  9 ročné dievča

  @igorv prosim s Cerom ho neporovnavaj :D