BIRDZ Magazín

Buď fit s YOGOU!

1. cvičenie - šprint
Štartujeme zľahka – šprintom do najbližšej značkovej predajne Lenovo. Konvertibilné notebooky z radu YOGA idú za cenu už od 299 eur na odbyt ako teplé rožky, preto neodporúčame prechádzať do poklusu, či nebodaj do chôdze, môže ti ich vyfúknuť trénovanejší jedinec!

Lenovo Yoga

2. cvičenie – dýchanie
Prvé zapnutie YOGY vyvoláva u človeka, zvyknutého na notebooky s priemerným výkonom a výbavou, lapanie po dychu. Takže: nádych, výdych. Cvičenie opakuj dovtedy, kým sa tvoje telo a myseľ nestotožní s faktom, že si majiteľom zariadenia 2v1, tabletu a notebooku s výdržou neuveriteľných 9 hodín a so zabudovanou najnovšou generáciou procesorov Intel® Core ™ pre zabezpečenie vysokého výkonu a živej grafiky. Priprav sa na stretnutie so softvérom, ktorému to myslí. Inteligentný Lenovo Harmony sa dokáže prispôsobiť každej tvojej požiadavke (s výnimkou požiadavky na navarenie večere) intuitívnou optimalizáciou nastavení a odporúčaním aplikácií v závislosti od režimu.

Lenovo Yoga

3. cvičenie – kmitanie neurónov
Už si zažil, ako pracujú rozkmitané neuróny? S novou YOGOU máš možnosť. Zvoľ si prvý zo štyroch režimov, Notebook, a daj si sparťanský záväzok venovať sa skriptám tak dlho, ako ti to dovolí batéria na YOGE. Ak zvládneš toto, zvládneš hocičo!

Lenovo Yoga

4. cvičenie – sviečka
Po úspešnom zdolaní tretieho cvičenia budeš zrejme potrebovať zmeniť polohu. Predsa len, 9 hodín je 9 hodín... Kopíruj režim Stojan a dvihni nohy do sviečky. Vychytená jogínska poloha pomáha zachovať pružný chrbát. Pozri si obľúbený film na YOGE v kinokvalite a vyvráť mýtus, že hrbenie za notebookom ničí zdravie.

Lenovo Yoga

5. cvičenie - mostík
Preklop YOGU do režimu Stan a vďaka rýchlemu pripojeniu na internet môžeš svoj Lenovo tréningový plán okamžite zdieľať so svojimi priateľmi. Myslíš, že zvládneš to, čo tvoja YOGA v treťom režime? Nezistíš, keď neskúsiš! Prehni sa a pochváľ sa ukážkovým mostíkom. Ak máš obavy, že tvoj pokus sa na druhý deň stane virálom kdesi v Ázii, toto fakt nehrozí. Lenovo berie ochranu osobných údajov vážne a ponúka integrované bezpečnostné funkcie na zmaximalizovanie jej úrovne.

Lenovo Yoga

6. cvičenie – diaľkový pochod
Štvrtý režim, tablet, je niečo pre pravého dobrodruha ako ty. Vezmi si batoh, poriadne topánky a svoju YOGU, nech ťa sprevádza na cestách až na kraj sveta. Odolná kostra z horčíkovej zliatiny notebooku a sklo displeja odolné voči poškriabaniu a šmuhám zvládne aj tie najdrsnejšie podmienky bez ujmy na vizáži. A ozaj, spomenuli sme, že displej YOGY si môžeš otočiť o 360 stupňov?

Lenovo Yoga

7. cvičenie – relaxačné techniky
YOGA ako prvý notebook svojho druhu ponúka prstový wellness – možnosť striedania klávesnice s viacdotykovým displejom. Keď si potrebuješ oddýchnuť od stereotypného ťukania, jednoducho prepni a zaži komfort širokého pozorovacieho uhlu a úpravy proti odleskom, takže si vychutnáš tento článok aj na slnkom zaliatej terase a s vyloženými nohami. Po zdolaní tréningového plánu Lenovo si to zaslúžiš!

autor: P.R., 8. september 2015 14:00
Zdieľaj článok na facebooku

Komenty k článku

 1. 1
  Mcvpn

  8 ročné dievča
  kristušácka dolina

  hmm, ok.
 2. 2
  Piter09

  22 ročný chalan

  zabudli ste disejblnut komentovanie
 3. 3
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -67 roky
  tulam sa

  NAJHORSI ULTRABOOK NA SVETE

  ano, nam ho. priemer 4 reklamacie/rok
 4. 4
  Smoshiedoll

  27 ročná žena

  @hoperpohroma po 3. by ti ho už mali vymenit alebo peniaze naspäť , či?
 5. 5
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -67 roky
  tulam sa

  @smoshiedoll je na povrchu poskrabany, takze ho nemozu predat ako novy a preto mi nechcu vratit peniaze
 6. 6
  Smoshiedoll

  27 ročná žena

  @hoperpohroma dobry kokoti zo zákona máš nárok . Dildo do riti by som im strčila
 7. 7
  Hoperpohroma

  tvári sa, že má -67 roky
  tulam sa

  @smoshiedoll proste mi neuznali stvrtu reklamaciu, neuznaju mi ani piatu, viac ten nb nemam ako ho mam, ale oni sa rozhodli, ze tam tie problemy proste nie su

  ale hej, vie sa to pretacat a ma to dotykovy display, yoga ftw
 8. 8
  Smoshiedoll

  27 ročná žena

  @hoperpohroma chápem , nvm ja mám tablet v takom stave :D že sa bijím že sa rozpadne a zatial mi vždy uznali a to tam už bol 3x
  Ale osobne sa mi ultrabooky nepáčia, je to síce praktické , ale potrebovala by som to len na 1 -2 veci a 300€ za to nedám .D
 9. 9
  Catherine212

  24 ročné dievča
  Narnia

  a ja som sa tesila ze to bude fakt o yoge :(
 10. 10
  77hanes77

  25 ročný muž
  Banská Bystrica

  Keď už, tak radšej Thinkpad Yogu ... Tá je kvalitatívne trošku inde ...

 11. 11
  Staphylococcus

  hrá sa, že má 2 roky
  a witch of the woods

  @catherine212 aj ja, chcela som sa motivovat aby som konecne po dlllhych 2 tyzdnoch zacala zase cvicit, otvorim, a tam posraty tablet....wtf....
 12. 12
  Myschka

  tvári sa, že má 3 roky
  IntelCore i5

  nwm, ja mam yogu tablet a som spoko