Fuckin' opiates again

Závislosť je pretrpieť štvrť roka v liečebni, aby ste si deň po prepustení išli kúpiť tovar.

Závislosť je túlať sa celú noc mestom v mraze, pretože vaša mama zistila koľko peňazí ste zas vrazili do fetu, a vy nie ste schopný zniesť to sklamanie v jej očiach.

Závislosť je čakanie niekoľko hodín vonku na furt meškajúceho dílera, ustavičné čakanie ktoré sa rovná večnosti a vy nie ste schopní robiť čokoľvek iné, myslieť na čokoľvek iné, a napína vás keď kráčate s vecami domov, pretože celé vaše telo sa búri od nedočkavosti.

Závislosť je vyše hodiny sa snažiť nájsť žilu a donekonečna si rozpichávať ruku ihlou tak tupou že sa ohýba, pretože všetky viditeľné žily ste si už dávno zničili.

Závislosť je uvedomovanie si, že celé to peklo spôsobil heroín. A pritom urobíte čokoľvek, aby ste sa k nemu dostali, lebo je to jediné čo vám prinesie úľavu.

Závislosť sú noc čo noc sa opakujúce sny plné fetu. Nič sa viac nevyrovná tomu pocitu, keď sa krv nahrnie do plnej inzulínky, rozvíri sa v nej ako pučiaci kvet a vás delí len moment od stlačenia piestu a zmeny stavu z -50 na 200 behom sekundy. Tá predstava vám spôsobuje až fyzické vzrušenie a prebije všetky racionálne zdôvodnenia, do akých sračiek to povedie.Závislosť je budiť sa každé ráno na kríze a snažiť sa čo najrýchlejšie čosi zohnať, lebo o pár hodín vám bude ešte horšie a nebudete schopní, a viete že takto to bude už každý skurvený deň, až do chvíle vašej smrti. 

Závislosť je takmer konštantný pocit že umierate, a modlíte sa aby to už prišlo.

Závislosť je nemať často ani na jedlo, ale to je jedno, lebo byť bez jedla nie je také zlé ako byť bez tovaru. Ste zadlžený a nemáte to z čoho splatiť, keďže kúpiť si heroín sa na kríze javí vždy dôležitejšie než vyplatiť pôžičku. Začnete rozpredávať svoje šperky, a doma tvrdíte, že tie zlaté náušnice čo vám dala babka k prvému prijímaniu, ste stratili.

Závislosť je ešte stokrát viac vecí tak ponižujúcich, že sa na ne hanbíte aj pomyslieť.

Závislosť je hnitie zaživa, je to rezignácia a strach a absolútne zhnusenie samým sebou.

Závislosť je peklo.

Zdieľaj článok na facebooku
60 odoberateľov
Aventine

❆..she couldn't find a flower, but there was snow..❆

Komenty k článku

 1. 1
  Mcvpn

  8 ročné dievča
  kristušácka dolina

  páčilo sa mi to, i keď by sa mi nemalo
 2. 3
  Hetfield

  34 ročný ujo
  Studna

  beznádej vyrieši heroín,energiu dodá pervitín...
 3. 4
  Aventine

  11 ročné dievča
  V ✝emnu spanilém

  @hetfield /beznádej/ still remains :'D
 4. 5
  Plavam_zivotom

  24 ročné dievča

  Je tu niečo čo by ťa čo i len v teoretickej rovine prinútilo s tým prestať?
 5. 7
  Mayben

  28 ročná žena
  Vraj najväčšia diera

  dobrý blog, no zároveň mi pri ňom bolo ťažko
 6. 8
  Delica

  hrá sa, že má 1 rok
  (-∞,+∞)

  ako sa človek k tomu vlastne dostane? Ako to začalo?
 7. 18
  Missingperson

  22 ročné dievča

  . . . Hoci presne viem o com pises, to Co pocitujes ty, si viem len sotva predstavit, predsa len, nie je zavislost, ako zavislost...
  ... prosim za teba a dufam, ze v sebe najdes silu, ze sa nieco stane, ze to prelomis ... Nic nie je stratene, aj ked si mozno prevratila ocami, ze dalsie klise.
  Drz sa.
 8. 19
  Antifunebracka

  30 ročný muž
  joker birdzu

  Hah, opísala si to lákavo, že ešte i ja mám chuť to teraz skúsiť :P A vôbec, nikdy neprestávaj s vecami, čo ti robia radosť.
 9. 20
  Mobscene_69

  26 ročná žena
  Smultronställe

  ukojil (hehe) (thumbs)